Про затвердження нової редакції Статуту КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24.03.2016 року                             Східниця                                                  № 73

Про затвердження нової редакції

Статуту КП «Східницькі джерела»

Східницької селищної ради

   Відповідно до ст. 32. п.1 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та з метою підвищення ефективності  роботи КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку від 16.03.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Комунального підприємства «Східницькі джерела» Східницької селищної ради в новій редакції (далі – Статут), що додається.

2. Директору КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради провести державну реєстрацію цього Статуту у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Після державної реєстрації нової редакції Статуту Комунального підприємства «Східницькі джерела» Східницької селищної ради, статут КП «Східницькі джерела» затверджений рішенням селищної ради № 666 від 22.09.2010 року вважати таким що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

         Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк