Про затвердження Програми розвитку Східницького родовища мінеральних лікувальних вод на 2016-2020 роки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24.03.2016 року                                    Східниця                                                   № 74

Про затвердження Програми

розвитку Східницького родовища

мінеральних лікувальних вод

на 2016-2020 роки.

               Відповідно до ст. 32. п.1 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та з метою розвитку Східницького родовища мінеральних лікувальних вод, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку від 16.03.2015 р.,  та постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 16.03.2015 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку Східницького родовища мінеральних лікувальних вод на 2016-2020 роки (далі – Програма розвитку Східницького родовища мінеральних лікувальних вод) згідно з додатком.

2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програма розвитку Східницького родовища мінеральних лікувальних вод в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2016 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

         Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк