Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського від буд. 1 до І санітарної зони в смт. Східниця м. Борислава Львівської області.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                      Східниця                                              № 92

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського

від буд. 1 до І санітарної зони в смт. Східниця

м. Борислава Львівської області.

              Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського від буд. 1 до І санітарної зони в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 14.03.2016 р. №14-0148-16  і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 16.03.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського від буд. 1 до І санітарної зони в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 1418,328 тис. грн. (один мільйон чотириста вісімнадцять тисяч триста двадцять вісім гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проекттної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського від буд. 1 до І санітарної зони в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» від 14.03.2016 р. №14-0148-16,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 1418,328 тис. грн. (один мільйон чотириста вісімнадцять тисяч триста двадцять вісім гривень 00 коп.)

2. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                       І.Є. Піляк