Про створення управляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки ТПВ у формі спільної діяльності

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24.03.2016 р.                                         Східниця                                             № 95

Про створення управляючої компанії

з будівництва та експлуатації заводу з

переробки ТПВ у формі спільної діяльності

            Відповідно до п.33 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.2. ст.10 Закону України «Про державне-приватне партнерство», беручи до уваги Меморандум «Про співпрацю між органами місцевого самоврядування міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та смт. Східниця», підписаний міськими головами та селищним головою 17 грудня 2015 р., а також Протокол засідань міських голів №2 «Про створення проектної групи щодо будівництва заводу з переробки ТПВ» від 02 лютого 2016 року та Протокол №4 «Про виконання протокольного доручення від 02.02.2016р. (Протокол №2)» від 1 березня 2016 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодитися взяти участь у створені управляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки твердих побутових відходів (ТПВ) у формі спільної діяльності на умовах, викладених у Протоколі №4 «Про виконання протокольного доручення від 02.02.2016р. (Протокол №2)» від 01 березня 2016 року (додаток 1).

2. Доручити заступникові селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради протягом 10 днів визначити комунальне підприємство для участі у створені управляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки ТПВ у формі спільної діяльності та забезпечити участь комунального підприємства у створені підприємства з переробки ТПВ у формі спільної діяльності відповідно до процедури, передбаченої чинним законодавством України.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                         І.Є.Піляк