Про виготовлення технічної документації з інвентаризації земель та лісових угідь смт.Східниця м.Борислава Львівської області

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                    Східниця                                                      № 64

Про виготовлення технічної

документації з інвентаризації земель

та лісових угідь смт.Східниця м.Борислава

Львівської області

             Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 35, 67 Закону України  «Про землеустрій»,  Положення  про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів, затвердженого   наказом  Державного комітету України по земельних ресурсах від 26 серпня 1997 р.№ 85  та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 1997 р. за  № 522/2326, з метою впорядкування земельних відносин на адміністративній території Східницької селищної ради, створення  інформаційної бази для ведення державного земельного кадастру, регулювання земельних  відносин, раціонального використання і охорони земельних ресурсів, оподаткування, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів 16.03.2016 р. та висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин , селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Виготовити технічну документацію з інвентаризації  земель та лісових угідь смт. Східниця м. Борислава, Львівської області.

2.Доручити селищному голові Піляку І.Є. укласти угоду на виконання даного виду робіт з відповідною ліцензованою організацією.

3.Фінансування робіт з проведення інвентаризації земель та лісових угідь смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області провести за рахунок коштів селищної ради.

4.Виготовлену та погоджену в установленому порядку технічну документацію з інвентаризації  земель та лісових угідь смт Східниця, м. Борислава, Львівської області затвердити на черговій сесії селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та комісію з регулювання земельних відносин.

Селищний голова                                                                                                І.Є. Піляк