Про затвердження звіту про оцінку майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                    Східниця                                                  №  110

Про затвердження звіту

про оцінку майна

            Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою взяття на облік елементів благоустрою, що знаходяться на території смт.Східниця, для забезпечення їх належного утримання, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 19.05.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити звіт про оцінку майна:

– елемент благоустрою (замощення бруківкою) 328 м. кв. на вул. Бориславська, смт. Східниця м. Борислава, Львівської області в сумі 99086 грн (дев’яносто дев’ять  тисяч вісімдесят шість гривень) (звіт та висновок додається).

2. Передати на баланс КП «Господарник» звіти про оцінку майна згідно п.1 рішення.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс елемент благоустрою (замощення бруківкою) згідно звіту про оцінку майна, що знаходяться на території смт. Східниця.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                 І.Є. Піляк