Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                    Східниця                                                  № 111

Про затвердження

кошторисних

розрахунків.

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведений кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 19.05.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Благоустрій території кладовища смт. Східниця, Львівської області» в сумі – 29977,00 грн. (двадцять дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят сім гривень 00 коп.)

2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Будівництво пішохідної доріжки від вул. Котляревського до джерела № 21 на вул. Зарічній в смт. Східниця, Львівської області» в сумі – 289343,00 грн. (двісті вісімдесят дев’ять тисяч триста сорок три гривні 00 коп.)

3. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги на вул. Довбуша в смт. Східниця, Львівської області» в сумі – 250894, 00 грн. (двісті п’ятдесят тисяч вісімсот дев’яносто чотири гривні 00 коп.)

4. Комунальному підприємству «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п. 1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

5. Селищному голові укласти договір підряду відповідно до п. 2,3 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                                І.Є.Піляк