Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для будівництва та облаштування дитячого майданчика.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                    Східниця                                               № 113

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки КП «Господарник» для будівництва та

облаштування дитячого майданчика.

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 11.05.2016  р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1 . Дати дозвіл КП “ГОСПОДАРНИК“ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га на вул. Шевченка, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та облаштування дитячого майданчика за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

2. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк