Про затвердження проекту відведення, та передачу у  оренду земельної  ділянки для будівництва та обслуговування автобусної станції в смт. Східниця.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                    Східниця                                                  № 98

Про затвердження проекту відведення,

та передачу у  оренду земельної  ділянки

для будівництва та обслуговування

автобусної станції в смт. Східниця.

              Керуючись ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 11.05.2016 р.,  та розглянувши клопотання ПАТ «ВКК «Еталон»   селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею – 2200 кв. м. на вул. Кропивницькій, 1, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:03:018:0338 та надати її у оренду терміном на 5 років, Приватному акціонерному товариству «Виробничо – комерційній компанії «Еталон» для будівництва та обслуговування автобусної станції в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області.

2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.

3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                           І.Є.Піляк