Про проведення змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2016”

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 23 червня 2016 р.                               Східниця                                                      №37

Про проведення змагань автомобілів –

позашляховиків “Східниця Трофі – 2016”

Відповідно до п.п.9 п.а ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Східницької селищної ради № 35 від 04.02.2016 року «Про затвердження Програми проведення культурно-розважальних заходів в смт. Східниця в 2016 році», з метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до технічних видів спорту та розглянувши звернення громадського об’єднання “АМ Клуб”, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл громадському об’єднанню “АМ Клуб” на проведення 25–27 червня 2016 р. змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2016” по грунтових та лісових дорогах смт. Східниця та на прилеглих територіях.

2. Рекомендувати Бориславському відділенню Дрогобицького відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області в межах повноважень забезпечити безпеку учасників змагань та глядачів.

3. Громадському об’єднанню “АМ Клуб” вжити заходів щодо забезпечення безпеки учасників і глядачів змагань та дотримання ними вимог чинного законодавства України з охорони навколишнього природного середовища.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

Селищний голова                                                                                        Піляк І.Є.