Про зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 23 червня 2016 року                            Східниця                                                № 40

 Про зміни до Програми капітального

будівництва об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури,

розвитку житлово-комунального господарства і

благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

 Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в окремі пункти Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.  (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця), затверджену рішенням селищної ради від 04.02.2016 р. № 34 а саме:

1.1 у пункті 3.1  таблицю заходів у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця доповнити рядком 13,14 а обсяги фінансування заходів щодо робіт вказаних у цих пунктах встановити в розмірах згідно з таблицею:

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури (тис.грн.)

з/п
Найменування заходів
Відповідальні за виконання
Обсяг
фінансування
Селищний бюджет
Державний
бюджет
(Фонд ОНПС)
1
2
3
4
5
13
“Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод до очисних споруд на вул. Незалежності в смт. Східниця м.Борислава Львівської області”. 
Селищна рада
10000
14
“Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод до очисних споруд на вул. Чорновола в смт. Східниця м.Борислава Львівської області”. 
Селищна рада
10000
15
Капітальний ремонт дороги на вул. Б. Хмельницького в смт.Східниця
Селищна рада

2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування цих заходів Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2016 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Дане рішення за твердити на черговій сесії селищної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

       Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.