Незаконне виробництво алкогольної та тютюнової продукції припинено

В ході проведення операції «Акциз – 2016» працівники оперативного управління Дрогобицької ОДПІ  втретє з початку року виявили підпільний цех,  у якому незаконно виготовляли тютюнові вироби та алкогольних напої.

За результатами проведених заходів вилучено обладнання для подрібнення тютюнової сировини (тютюну), орієнтовною вартістю понад 500 тис. грн., тютюнову сировину (тютюн) 11 тюків вагою орієнтовно 500 кг вартістю понад 100 тис. грн., тютюнові вироби різних виробників в кількості 3000 пачок орієнтовною вартістю 100 тис. грн., марки акцизного податку з ознаками підробки для маркування фальсифікованих тютюнових виробів в загальній кількості 15 тис. штук.

Крім того, вилучено понад 100 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв орієнтовною вартістю 15 тис. грн., не облікований спирт понад 1250 літрів орієнтовною вартістю 200 тис. грн., пластмасові каністри із залишками рідини з запахом спирту, тару для розливу готової алкогольної продукції та інші засоби і пристосування для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу  України. В даний час  триває досудове розслідування.

Бориславське відділення Дрогобицької ОДПІ

Bookmark the permalink.

Comments are closed