Результати поіменного голосування:

10001 Проект рішення: Програми транскордонного співробітництва смт. Східниця з містами та іншими населеними пунктами Європейського Союзу.

10002 Проект рішення: Про уповноваження селищного голови на підписання договору суперфіцію.

10003 Проект рішення: Про найменування вулиць смт.Східниця.

10004 Проект рішення: Про затвердження кошторисних розрахунків.

10005 Проект рішення: Про затвердження проектів відведення, та передачу у власність, земельних ділянок для ведення садівництва.

10006 Проект рішення: Про затвердження проектів відведення та передачу у власність земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

10007 Проект рішення: Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва.

10008 Проект рішення: Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у оренду, для обслуговування житлового будинку.

10009 Проект рішення: Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

10010 Проект рішення: Про організацію робіт з ремонту каптажів джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод.

10011 Проект рішення: Про виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж лікувально-оздоровчих зон на території Східницької селищної ради.

10012 Проект рішення: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

10013 Проект рішення: Про встановлення розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

10014 Проект рішення: Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель смт. Східниця

10015 Проект рішення: Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім′ям і громадянам смт. Східниця на 2016р.

10016 Проект рішення: Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель смт. Східниця на 2016р.

10017 Проект рішення: Про затвердження нової редакції Програми капітального будівництва об′єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт.Східниця на 2016р.

10018 Проект рішення: Про внесення змін в рішення селищної ради від 24 грудня 2015 року №26 “Про селищний бюджет смт.Східниця на 2016 рік”.

10019 Проект рішення: Про прийняття порядку денного зі змінами.

10020 Проект рішення: Внести зміни до порядку денного.

10021 Проект рішення: Про обрання секретаря сесії.

10022 Проект рішення: Про обрання лічильної комісії.

001 Проект рішення: Про організацію робіт з ремонту каптажів джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод.