Про проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Східницької селищної ради.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
                                                м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

08 липня 2016 р.                              Східниця                                                        № 43

Про проведення мобілізації людських
і   транспортних ресурсів на території
Східницької селищної ради

Відповідно до Законів України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», “Про оборону України”, “Про правовий режим воєнного стану”, “Про військовий обов’язок і військову службу”,  керуючись ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 13.12.2011 року №606 “Про забезпечення мобілізації Дрогобицького району” та з метою створення необхідних умов для своєчасної і організованої мобілізації людських та транспортних ресурсів в особливий період, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. На базі приміщень Східницької селищної ради утворити пункт збору селищної ради (далі – ПЗСР), який утримувати в законсервованому стані, в постійній готовності до роботи по оповіщенню, збору і відправці мобілізаційних ресурсів в складі відповідно розрахунку .
  1. Для роботи наПЗСРпризначити основний та резервний склад адміністрації ПЗСР з числа апарату селищної ради, а також з числа військовозобов’язаних, заброньованих за підприємствами, установами, організаціями та не призначених до військових формувань за мобілізаційним планом, відповідно до розрахунку (додаток 1).
  1. Начальником пункту збору селищної ради призначити селищного голову – Піляка Івана Євгеновича, в разі його відсутності обов‘язки начальника ПЗСР покласти на за ступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради –  Майстрика Романа Ярославовича.
  1. Начальнику ПЗСР:

4.1. проводити заняття з основним та резервним складом ПЗСР один раз у два місяці;

4.2. передбачити вирішення питання транспортного забезпечення для проведення оповіщення, збору та доставки мобілізаційних ресурсів на пункти збору військомату;

4.3. підтримувати приміщення Східницької селищної ради в справному стані, при отриманні ордеру провести передачу приміщень та майна згідно акту прийому – передачі коменданту ПЗСР – Заяця І.І.

1. Зобов’язати директора КП «Господарник» виділити 2 вантажних автомобіля, обладнаних для перевозки військовозобов’язаних для потреб селищної ради на період проведення мобілізації згідно ліміту техніки, яка не залучена до поставки в Збройні Сили України.

5.1. Директору КП «Господарник» список виділеної техніки представити в селищну раду до 15.07.2016 року.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                        І.Є. Піляк