5-й ювілейний “Східниця ТРОФІ – 2016” — відбувся !!!

Shidnytske-TROFI-2016

Несамовите гудіння моторів, пил і каміння з під коліс, температура понад 35 градусів за Цельсієм за бортом. І поруч – лише руку простягни! – дивовижної краси гірські краєвиди за лобовим склом обляпаних багнюкою по самі вінця позАшляховикІв. “Східниця трофі – 2016” – цьогорічне автомобільне дербі на Прикарпатті – долає нову висоту!
46 команд, які з’їхалися на цей авто-мото-фестиваль із усіх куточків України, змагаються між собою, долаючи виснажливі кілометри підступних гірських перевалів.

Втім, давайте-но не забувати: “Східниця трофі – 2016” – це не лише змагання моторів. Це – безкомпромісна боротьба чоловічих характерів і нервів: як мовиться, хто – кого? Тут – не до сентиментів. Адже перемога – одна на всіх. І її ні з ким ділити чомусь не хочеться… Отож, боротьба і лише боротьба: із горами, з бездоріжжям, зі спекою,і, головне, із затятими друзями-конкурентами… І так – протягом трьох швидкоплинних днів червня. І так – із раннього ранку і аж до пізнього вечора. Без упину, без права на помилку. А від себе додамо: джипінг – це класно! Адже так чудово усвідомлювати: гори, перекоси, болото, баюри здолати можна. Варто лише захотіти. “Східниця трофі – 2016” – це суцільний адреналін, який, власне і примушує завзятих приборкувачів гірських доріг долати все нові й нові перешкоди на шляху їхніх надпотужних автівок…

Селищний голова Східниці Іван Піляк не приховує своїх емоцій : він задоволений! Адже 5-й ювілейний фестиваль “Східниця трофі – 2016” – це тисячі нових туристів, які вперше у своєму житті відкривають для себе благословенне Прикарпаття, це заповнені під зав’язку готелі і приватні садиби у самому селищі і на його околицях, це, врешті – решт, нові робочі місця для тутешніх жителів. Учасники перегонів пообіцяли голові Східниці Іванові Піляку: відгулявши у широкому колі друзів ювілейний авто-мото фестиваль, вони одразу ж починають готуватися до шостого. Адже така вже вдача у цих загартованих асів доріг – вперед і лише вперед!

Piliak-Komisarov

Цікаві факти про фестиваль “Східниця трофі – 2016” ви зможете дізнатися, подивившись програму “Світом крокуємо разом” на каналах Ukrvideotravel та Open World.
А ми, автори цих каналів, висловлюємо щиру подяку селищному голові Східниці Іванові Піляку та президенту “Клубу щасливих людей” Трускавця Сергію Розорі за дієву допомогу в організації відеозйомки.

Bookmark the permalink.

Comments are closed