Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Східниця

                                    СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
                             м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                          Р І Ш Е Н Н Я

08.07.2016 року                                    Східниця                                               № 121

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земель
смт. Східниця

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст. 15, 18 Закону України “Про оцінку земель”, ст. 9 Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету міністрів України “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт. Східниця, розроблену ПП «ЕКСПОЗЕМ», беручи до уваги висновок державної експертизи землевпорядної документації, затверджену начальником головного управління Держгеокадастру у Львівській області та з метою забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків за землю та інших платежів на території смт. Східниця та підвищення ефективності використання земель в смт. Східниця, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердититехнічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт. Східниця, розроблену ПП «ЕКСПОЗЕМ».
  2. Встановити, що середня (базова) вартість 1 кв. м. земель селища складає 169,37 грн./кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель смт. Східниця з 01.01.2017 року.
  4. Нормативна грошова оцінка земель смт. Східниця підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити при веденні Державного земельного кадастру практичне застосуваннятехнічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Східниця.
  6. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, при видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, враховувати щорічну індексацію відповідно до вимог діючого законодавства.
  7. Бориславському відділенню Дрогобицької ОДПІ здійснювати контроль за внесенням змін у податкові декларації власниками та користувачами земельних ділянок на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області та здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю плати за землю.

8.Відзначити, що акти органів місцевого самоврядування, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють у частині, що не суперечать цьому рішенню та чинному законодавству.

  1. Рішення Східницької селищної ради від 30.12.2010 року №8 ” Про затвердження нормативної грошової оцінки земель смт. Східниця ” вважати таким, що втратило чинність від 01.01.2017 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                            І.Є. Піляк