Про найменування вулиць смт.Східниці

                                  СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
                             м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                        Р І Ш Е Н Н Я 

08.07.2016 року                                    Східниця                                                 № 132

Про найменування вулиць
смт. Східниця

Відповідно до ст. ст. 9, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги  висновок постійної депутатської комісії із регулювання земельних відносин від 05.07.2016 р. та з метою впорядкування найменувань вулиць нових кварталів забудови селища, селищна рада:

В И Р І Ш И Л А:

  1. Дати назву вулиці житлового кварталу на вул. Шевченка – Промисловій, розташованій згідно з містобудівним обґрунтуванням розміщення житлового кварталу, а саме:
– вул. Тиха

1.1. Дати назву вулиці житлового кварталу   на вул. Бориславській, ррозташованій згідно з містобудівним обґрунтуванням розміщення житлового кварталу. а саме:

– – вул. Бориславська – Бічна
на вул. Героїв Майдану
  1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення в часописі „Нафтовик Борислава”.
  2. Відділу архітектури та містобудування Бориславської міської ради та відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, комунальному підприємству Львівської обласної ради, суб’єкту державної реєстрації прав привести технічну документацію у відповідність до п.п. 1-3 рішення.
  3. Сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Бориславському ВП ДВП ГУНП у Львівській області провести реєстрацію громадян, які проживають на вулицях, вказаних у п.п.1-3 цього рішення.
  4. Комунальному підприємству „Господарник” (І.І.Заяць) виготовити і встановити на фасадах будинків аншлаги нових назв вулиць.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Р.Майстрика.

 

Селищний голова                                                                                І.Є.Піляк