СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
                                         м. Борислава Львівської області
                                                  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
                                                                 РІШЕННЯ

16 вересня 2016 р.                                     Східниця                                         № 61

Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових споруд

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів»,  рішенням виконавчого комітету від 20.04.2011р. № 31 “Про регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами” та Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами господарювання об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових споруд типу «господарських» у смт. Східниця та невиконанням вимог про усунення порушень:

1.1. тимчасові споруди типу «господарських» на березі безіменного гірського потоку  на вул. Зарічній (суб’єкт господарювання – Зеновія Мицак, що проживає за адресою: смт. Східниця, вул. Зарічна, 41А).

1.2. Суб’єкту господарювання (З.Мицак) демонтувати об’єкт в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення.

 

  1. КП «Господарник» демонтувати самовільно встановлений об’єкт, власників якого не встановлено:

2.1. Об’єкт зовнішньої реклами –  рекламний щит розміром 6х3 типу «ластівка», що встановлений  на перехресті вул. Бориславської і Зарічної.

 

  1. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1.2. даного рішення:

3.1. КП «Господарник» забезпечити його виконання, провівши демонтаж тимчасових споруд типу «господарських» на березі безіменного гірського потоку  на вул. Зарічній.

3.2. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради за зверненням КП «Господарник» підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

 

  1. Секретарю селищної ради опублікувати дане рішення в газеті «Нафтовик Борислава».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк