СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
                                  м. Борислава Львівської області
                                            ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
                                                           РІШЕННЯ 

16 вересня 2016 р.                              Східниця                                                  № 62

Про будівництво берегоукріплення
безіменного водного потоку
по вул. Бориславській в смт. Східниця
м. Борислава Львівської області

Відповідно до п.п.8 п. «а» ч.1, ч.2 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, ст.ст.10, 107-108 Водного кодексу України,  беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 03.08.2016 року та розглянувши заяву гр. Гогунського А.В. та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл гр. Гогунському А.В., що зареєстрований за адресою: вул. Світла, 50 А, смт. Чернігівка, Запорізька обл., на будівництво берегоукріплення безіменного водного потоку по вул. Бориславській в смт. Східниця м. Борислава з метою облаштування відпочинкової зони.
  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта містобудування відповідно до п.1 рішення.
  1. Зобов’язати гр. Гогунського А.В..:

3.1. Виготовити проектну документацію на будівництво берегоукріплень безіменного водного потоку   по вул. Бориславській в смт. Східниця м. Борислава та провести її експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.2. У разі отримання позитивного висновку експертної організації укласти договір на будівництво берегоукріплення безіменного водного потоку   по вул. Бориславській  з організацією, яка має ліцензію на виконання даних робіт.

3.3. Після закінчення будівництва об’єкта містобудування здати його в експлуатацію у встановленому чинним законодавством порядку.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                     І.Є. Піляк