27 вересня Україна святкувала День Туризму

У вівторок, 27 вересня, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму, відбулась конференція у Львівській Обласній Державній Аміністрації. На конференції були присутні представники місцевого самоврядування курортних міст, туристичних відділів та кафедри туризму Львівського національного університету ім. Івана Франка.

img_2016092
Перший заступник голови ОДА – Р. Замлинський і начальник управління туризмом та курортів Р. Теребенець вручили нагороди працівникам туристичної сфери, які зробили вагомий внесок у розвиток туризму області.
Подяки від голови облдержадміністацій отримали: директор асоціації розвитку туризму, директор Державного історико-архітектурного заповідника у м. Жовкві, засновник та керівник туристичного клубу «Манівці», виконавчий директор Львівської Асоціації Розвитку Туризму, завідувач кафедри туризму Львівського національного університету ім. Івана Франка, генеральний менеджер ТОВ «Ріксос-Прикарпаття», голова Комітету з туризму, готельного та ресторанного бізнесу при Львівській ТПП, директор готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР – КАРПАТИ» та ще багато осіб, які своєю працею роблять вагомий внесок у розвиток туризму Львівщини.
Голови та представники курортних міст та селищ отримали почесні грамоти голови облдержадміністрації. В тому числі і голова Східницької селищної ради, який своїми зусиллями сприяє розвитку туризму в Східниці. Завдяки його старанням Східниця із непримітного містечка перетворилася у всесвітньо відомий багатий туристичний край.
lvivskaodaЗавдяки таким містам, як Східниця, Моршин, Львів, Трускавець, Славське – до нас приїжджають туристи з усього світу.На конференції начальник управління туризму та курортів Р. Теребенець ознайомив всіх присутніх з презентацією туристичної привабливості регіонів та туристичного бізнесу з метою популяризації та збільшення кількості туристичних потоків.
Головним подарунком Львівськї ОДА стало підписання меморандуму про співпрацю між Управлінням туризму Львівської обласної державної адміністрації та авіакомпанією Міжнародні авіалінії України.Після цього всі попрямували на площу Ринок, де відбулася виставка присвячена Всесвітньому дню туризму. У ній взяли участь представники районних обласних адміністрацій. Відвідувачі виставки мали нагоду ознайомитися з виставковими матеріалами щодо туристичних послуг, які надають в різних районах Львівщини. Чудовою новинкою виставки став проект “Відео у форматі 360”, суть його полягала в тому, що кожен бажаючий одягнувши «віртуальні окуляри», мав можливість віртуально відвідати і ознайомитися з санаторно-оздоровчими та туристичними послугами курортних міст. Пробним варіантом для виставки стало віртуальне відео про курортне місто Трускавець, але ми дізналися, що вже створено віртуальне відео присвячене курорту Східниця. Надіємось, що згодом кожен зможе його побачити.