Про надання в оренду окремих конструктивних елементів благоустрою.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

06 жовтня  2016 р.                                       Східниця                                                         № 68

Про надання в оренду окремих

конструктивних елементів благоустрою.

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“, Рішенням Східницької селищної ради № 796 від 02.12.2014 р. «Про затвердження типової форми Договору про надання в оренду окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності», № 895 «Про внесення змін в рішення Східницької селищної ради від 02.12.2014 № 796» розглянувши звернення фізичних осіб – підприємців,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Передати в орендне користування:

1.1. ФОП ……….., юридична адреса: м. Борислав,  вул. ……………, окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 30 м. кв., місце розташування вул. Кропивницька, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

1.1.1. ФОП ……………, юридична адреса: м. Борислав,  вул. ………….., окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 30 м. кв., місце розташування вул. Кропивницька, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

1.2. ФОП …………….., юридична адреса: м. Борислав,  вул. ……………., окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 30 м. кв., місце розташування вул. Кропивницька, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

1. Заявникам (п.п.1.1. – 1.2.) звернутись до КП «ГОСПОДАРНИК» (Заяць І.І.) для укладання Договорів оренди окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності.
  2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк