Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

06 жовтня 2016 р.                                     Східниця                                                  № 66

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.
Керуючись п. «а» ст. 28 та пп. 1 п. «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, беручи до уваги лист КП «Господарник» №97 від 29.09.2016 року та розглянувши зведеній кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Ремонт тротуарів на вул. Зарічній 3Б в смт Східниця» в сумі – 19520,00 грн. (дев’ятнадцять тисяч п’ятсот двадцять гривень 00 коп.).

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Ремонт тротуарів на вул. Шевченка, 77-89 в смт Східниця» в сумі – 30725,00 грн. (тридцять тисяч сімсот двадцять п’ять гривень 00 коп.)

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Укріплення берегів та укосів по вул. Гірській в смт Східниця» в сумі – 19444,00 грн. (дев’ятнадцять  тисяч чотириста сорок чотири гривні 00 коп.).

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Поточний ремонт вул. Зарічної від буд. №22 до буд. №28 в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» в сумі – 51 863,00 грн. (п’ятдесят одна тисяча вісімсот шістдесят три гривні 00 коп.).

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Будівництво вуличного освітлення по вул. Незалежності (парк) в смт Східниця Львівської області» в сумі – 130134,00 грн. (сто тридцять тисяч сто тридцять чотири гривні 00 коп.)
  1. Комунальному підприємству «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п.п. 1-4, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання даного виду робіт в смт Східниця.
  1. Селищному голові укласти договір підряду відповідно до п. 5, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                               І.Є. Піляк