Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для утримання зелених насаджень та створення ландшафтно-рекреаційного паркового комплексу «Святого Пантелеймона»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. Б
ОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І
Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                    Східниця                                                      № 140

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки КП «Господарник» для утримання зелених
насаджень та створення ландшафтно-рекреаційного
паркового комплексу «Святого Пантелеймона»

Розглянувши клопотання КП «Господарник» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» по утриманню зелених насаджень на вул.Промисловій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Східницька селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для утримання зелених насаджень на вул. Промисловій – Лесі Українки в смт.Східниця м.Борислава Львівської області площею 8,0000 га в постійне користування для створення ландшафтно-рекреаційного паркового комплексу «Святого Пантелеймона».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію   охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                                І.Є. Піляк