Про  надання дозволу  на розробку проекту відведення земельної ділянки в смт.Східниця для зміни її цільового призначення

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. Б
ОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І
Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                    Східниця                                                 № 147

Про  надання дозволу  на розробку
проекту відведення земельної ділянки
в смт.Східниця для зміни її цільового призначення

Керуючись ст.12, 20 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р. №502 „Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, відповідно  до п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши висновок постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 07.09.2016 р. про виготовлення проекту по зміні цільового призначення земельної ділянки, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Виготовити проект відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки, площею 0,07 га по вул. Шевченка, в смт. Східниця з будівництва та обслуговування очисних споруд на облаштування та обслуговування автостоянки.
  2. Начальнику Дерземагенства у Дрогобицькому районі, Львівської області та головному архітектору м. Борислава забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депута тську комісію планування, бюджету і фінансів та постійну депутатську комісію з розвитку земельних відносин.

Селищний голова                                                                                       І.Є.Піляк