Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва Каналізування району вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                      Східниця                                              № 148

Про затвердження кошторисної
документації на об’єкт будівництва
Каналізування району вул. Коновальця
в смт. Східниця Львівської області
очисні споруди глибокого біологічного
очищення стічних вод. Коригування.

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Каналізування району вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.» та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 09.09.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1.       Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Каналізування району вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.» зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 9157,628 тис. грн. (дев’ять мільйонів сто п’ятдесят сім тисяч шістсот двадцять вісім гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Каналізування району вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування.» від 17.06.2016 р. №14-1390-16, виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 9157,628 тис. грн. (дев’ять мільйонів сто п’ятдесят сім тисяч шістсот двадцять вісім гривень 00 коп.)

  1. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк