Про затвердження проектної документації на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка, 60 до Української Православної церкви в смт. Східницям. Борислава Львівської області»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                      Східниця                                              № 153

Про затвердження проектної
документації на об’єкт будівництва
“Капітальний ремонт дороги на
вул. Шевченка, 60 до Української
Православної церкви в смт. Східниця
м. Борислава Львівської області»

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка, 60 до Української Православної церкви в смт. Східниця м. Борислава Львівської області», та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 13.07.2016р. №14-1273-16 і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 09.09.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка, 60 до Української Православної церкви в смт. Східниця м. Борислава Львівської області», зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 752,632 тис. грн. (сімсот п’ятдесят дві тисячі шістсот тридцять дві гривні 00 коп.), розроблену ТзОВ НДІ «Дорожнє та цивільне проектування»

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом – коригування «Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка, 60 до Української Православної церкви в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» від 13.07.2016 р. №14-1273-16,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 752,632 тис. грн. (сімсот п’ятдесят дві тисячі шістсот тридцять дві гривні 00 коп.)

  1. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт з ліцензованою організацією згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк