Про внесення змін до нової редакції Програми Капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва,реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                    Східниця                                                № 154

Про внесення змін до нової редакції Програми
Капітального будівництва об’єктів соціально-культурного
призначення та інженерної інфраструктури,
розвитку житлово-комунального господарства і
благоустрою та проведення робіт з будівництва,
реконструкції, ремонту та утримання
автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1.         Внести зміни в окремі пункти нової редакції Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.  (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця), затверджену рішенням селищної ради від 08.07.2016 р. № 118 а саме:

1.1 у пункті 3.1  таблицю заходів у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця доповнити рядок а обсяги фінансування заходів щодо робіт вказаних у цих пунктах встановити в розмірах згідно з таблицею:

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури                                            (тис.грн.)

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

Селищний бюджет Державний

бюджет

(Фонд ОНПС)

1 2 3 4 5
2. Реконструція з прибудовою ДНЗ №5 на вул. Промисловій, 32 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області Селищна рада 301070

 

1.3. у пункті 3.3  таблицю заходів у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця рядок 3 та 15 читати в такій редакції, доповнити таблицю рядками 19 та 20

                 3.3) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання    

        автомобільних доріг смт. Східниця:                                                      (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
3. Капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності з примиканням по вул. Зарічній. Селищна рада 17500

 

15. Капітальний ремонт вул. Промислової від буд. 27 до буд № 37 Б в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл Селищна рада 42356  

19. Капітальний ремонт вул. Тихої Селищна рада 16938
20. Реконструкція дороги від УПЦ до вул. Промислової Селищна рада 17136  

 

  1. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування цих заходів Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2016 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.