Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. Б
ОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І
Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                    Східниця                                            № 164

Про затвердження Положення про порядок
звільнення земельних ділянок, що зайняті
без правових підстав та належать до комунальної
власності територіальної громади смт. Східниця

Керуючись ст.ст. 7, 14, 41, 140, 142 Конституції України, ст. ст. 1-4, 9, 15, 19 та 20 Цивільного кодексу України, ст.ст. 1-5, 125, 126, 153 Земельного кодексу України., ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту інтересів територіальної громади смт. Східниця при самовільному захопленні (зайнятті) земельних ділянок, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок звільнення земельних ділянок, щозайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця м. Борислава Львівської області (додається).
  1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення в народному часописі «Нафтовик Борислава» та на офіційному сайті Східницької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                       І.Є. Піляк