Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. Б
ОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І
Ш Е Н Н Я

20.10.2016 року                                    Східниця                                                 № 170

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації по встановленню
меж земельної ділянки для будівництва
та обслуговування житлового будинку.

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення депутатської комісії, матеріали погодження земельних ділянок та  розглянувши заяви гр. Добрянської М.М., Польки Л.М., Кравець Л.Т., Дубленича М.С. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 07.09.2016 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,11 га на вул. Шевченка, 3, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Добрянській Маріанні Михайлівні, що зареєстрована на вул. Шевченка, 3, кв. 2, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,1335 га на вул. Зарічній, 219, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Польці Любомиру Михайловичу, що зареєстрований на вул. Зарічній, 219, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,0659 га на вул. Зарічній, 195, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Кравець Лесі Томівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 195, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,11 га на вул. Зарічній, 3 а, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Дубленичу Миколі Степановичу, що зареєстрований на вул. Зарічній, 3 а, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.