Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у  оренду, для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016 року                                    Східниця                                              № 178

Про затвердження технічної документації
щодо встановлення меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості)
та  передачу її у  оренду, для
обслуговування житлового будинку.

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 12.10.2016 р. та заяву гр. Бобешко О.Д. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати її у оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 670 кв. м. на вул. Довбуша, 35, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:06:014:0198 гр. Бобешко Олесі Дмитрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Довбуша, 35 який належить їй згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.

  1. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  2. 3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                           І.Є.Піляк