Про внесення змін в рішення Східницької селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016 року                                    Східниця                                                № 180

Про внесення змін в рішення
Східницької селищної ради

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення Східницької селищної ради від 21.04.2015р. № 854 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для обслуговування дому Молитви», а саме викласти п.1 рішення в наступній редакції:

–  Дати дозвіл релігійній громаді Євангельських Християн – Баптистів що зареєстрований в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., на вул. Шевченка, 13, на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку площею 590 м. кв. на вул. Шевченка, 62/1, в смт. Східниця, (загальна. площа 590 м. кв.) з метою передачі її  у постійне користування для обслуговування дому Молитви.

  1. Внести зміни до рішення Східницької селищної ради від 16.09.2016р. № 143 «Про затвердження кошторисного розрахунку», а саме викласти п.2 рішення в наступній редакції:

– Селищному голові   укласти договір підряду відповідно до п. 1, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт для виконання робіт з будівництва освітлення вуличного переходу на вул. Бориславській, в смт Східниця.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова   Піляк І.Є.