Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у  оренду.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016 року                                    Східниця                                                № 177

Про затвердження технічної документації
щодо встановлення меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості)
та  передачу її у  оренду.

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 12.10.2016 р. та розглянувши клопотання МІП «Рух – Бізнес» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею – 5000 кв. м. на вул. Шевченка та надати її у оренду у малому інноваційному підприємству «Науково – технічному центру «Рух – Бізнес» для будівництва та обслуговування котеджів для відпочинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, терміном на п’ять  років.
  2. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.                      .
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                           І.Є.Піляк