Про демонтаж тимчасових споруд типу «господарських»

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
м. Борислава Львівської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                     Східниця                                         № 72

 

Про демонтаж тимчасових споруд
типу «господарських»

Керуючись пп. 7 п. «а» ст. 30, пп.1 п. «б» ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,  Положенням про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 164 від 16.09.2016 року, беручи до уваги заяву гр. Коваль Н.П. від 11.10.2016 року, акт обстеження земельної ділянки від 28.10.2016 року, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами тимчасових споруд типу «господарських» у смт. Східниця та невиконанням вимог про усунення порушень:

1.1. тимчасові споруди типу «господарських» на землі загального користування територіальної громади смт. Східниця  на вул. Чорновола (суб’єкт господарювання – Любарська О.М., що проживає за адресою: м. *******, вул. **********).

1.2. Суб’єкту господарювання (Любарській О.М.) демонтувати об’єкт в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення.

  1. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1.2. даного рішення:

2.1. КП «Господарник» забезпечити його виконання, провівши демонтаж тимчасових споруд типу «господарських» на землі загального користування територіальної громади смт. Східниця  на вул. Чорновола.

2.2. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради за зверненням КП «Господарник» підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

  1. Секретарю селищної ради опублікувати дане рішення в газеті «Нафтовик Борислава».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк