Ювілейна зустріч випускників Східницької середньої школи №2

Цьогоріч у Східниці відбулася ювілейна зустріч випускників, які закінчили Східницьку середню школу №2 у 1966 році. З такою прекрасною датою учасників зустрічі привітали селищний голова Східниці і директор школи. Це ж тільки уявити, пів століття пройшло з того моменту, як для них пролунав останній шкільний дзвінок. Ніхто і не здогадувався тоді, що через десятки років серед них будуть генерали, директори підприємств, науковці, інженери та підприємці.

zustrich-vypusknykiv-1966-zosh-2
Із п’ятдесяти чотирьох випускників на зустріч, на жаль, змогли з’явитися лише двадцять чотири,тому розпочали зустріч поминальною молитвою, за тих випускників і вчителів, кого вже немає в живих, а продовжили безкінечними спогадами про свої прекрасні шкільні роки.

В пам’яті цих людей досі зберігаються веселі моменти зі шкільних уроків, перші захоплення, дитячі мрії. Сьогодні кожен з них має свою сім’ю, займає обрану в процесі життя посаду, більшість дочекались онуків, а хтось вже і правнуків.

З прекрасними спогадами і веселими піснями злетів короткий вечір. Як не старайся, та не можливо половину свого життя вмістити в декілька годин бесіди.
Прощалися однокласники неохоче, адже така тепла, приємна зустріч зближує, об’єднує людей. Вона всім залишила море приємних емоцій.

Частіше зустрічайтеся з людьми з якими пов’язані найкращі моменти вашого життя – ваше дитинство.

Bookmark the permalink.

Comments are closed