Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

24 листопада 2016 р.                                     Східниця                                         № 81

 

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами

Відповідно до п.п.13 п. «а» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.1 ст. 16 Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розглянувши заяву гр. Доронічева О.А.  про погодження місця розміщення зовнішнього рекламо – носія та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл гр. Доронічеву О.А. на розміщення одного щита зовнішньої реклами розміром 3,0 м х 6,0 м у смт. Східниця на вул. Шевченка біля буд. 111 на земельній ділянці, що перебуває в нього на праві власності терміном на 1 (один) рік.

 

  1. Комунальному підприємству “Господарник” (І.Заяць):

2.1.  оформити та видати дозвіл гр. Доронічеву О.А. на розміщення зовнішньої реклами відповідно до п.1 рішення у встановленому порядку.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                                  І.Є. Піляк