Про затвердження висновків про вартість майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.11.2016 року                                    Східниця                                                   № 191

 

Про затвердження висновків

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою взяття на елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити висновки про вартість майна:

 

– Елемент благоустрою – (замощення бруківкою) за адресою: Львівська область, смт Східниця, віл Котляревського, загальною площею 130.0 м. кв. вартістю – 53208 грн (п’ятдесят три тисячі двісті вісім гривень)

 

  1. Передати на баланс КП «Господарник» елементи благоустрою згідно висновків про вартість майна вказаних у п.1 рішення.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс елементи благоустрою згідно висновків про вартість майна, що знаходяться на території смт. Східниця.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

Селищний голова                                                                                 І.Є. Піляк