Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ВАТ «Львівобленерго».

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.11.2016 року                                    Східниця                                                 № 195

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок ВАТ «Львівобленерго».

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.2. ст.134 Земельного кодексу України, ст.7 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши клопотання ВАТ «Львівобленерго» № 154-1997 від 22.03.2011 р. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення та надання   в оренду земельних  ділянок для будівництва та обслуговування ЛЕП-35кВ від оп.10 ПЛ-35кВ «Східниця-80-Масловецька», беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 17.10.2016 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1.   Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 100 кв.м. на вул. І.Франка, в смт. Східниці м. Борислава  для будівництва та обслуговування підстанції з метою передачі її в оренду.
  2.    Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 10 кв. м. на вул. І.Франка, в смт. Східниці м. Борислава  для будівництва та обслуговування ЛЕП-35кВ від оп.10 ПЛ-35кВ «Східниця-80-Масловецька», ВАТ «Львівобленерго» з метою передачі її в оренду.
  3. ВАТ «Львівобленерго» виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та після їх погодження згідно чинного законодавства, подати на затвердження до селищної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.