Про затвердження проектів відведення, державну реєстрацію та  передачу у  власність, земельних  ділянок для будівництва та обслуговування гаражу.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.12.2016 року                                    Східниця                                                № 207

Про затвердження проектів відведення,

державну реєстрацію та  передачу у  власність,

земельних  ділянок для будівництва та

обслуговування гаражу.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 14.12.2016 р., та розглянувши заяву гр. Заяць І.І. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати її безкоштовно у приватну власність для будівництва та обслуговування гаражу в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 100 кв. м. на вул. Л.Українки, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:02:005:0141 гр.  Заяцю Івану Івановичу, що зареєстрований в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області на вул. Л.Українки, 6 «а»;

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельні ділянки.           .
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є.Піляк