Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки релігійній громаді Української греко – католицької церкви для будівництва та обслуговування церкви Св. Ап. Петра і Павла

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.12.2016 року                                    Східниця                                               № 215

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки релігійній громаді Української

греко – католицької церкви для будівництва

та обслуговування церкви Св. Ап. Петра і Павла

 

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 92, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 14.12.2016  р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл релігійній громаді Української греко – католицької церкви на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки площею 0,38 га на вул. Зарічній, 99/1 в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування греко – католицької церкви святих апостолів Петра і Павла.
  2. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк