Про затвердження кошторисних розрахунків.         

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.12.2016 року                                    Східниця                                                  № 218

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведений кошторисні розрахунки на об’єкти селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Реконструкція вуличного освітлення на вул. Бориславська – Бічна в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області» в сумі – 249973 грн. (двісті сорок дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят три гривні 00 коп.)
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Ремонт тротуарів на вул. Бориславській в смт Східниця» в сумі – 30725,00 грн. (тридцять тисяч сімсот двадцять п’ять гривень 00 коп.)
  3. Комунальному підприємству «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п. 2 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  4. Селищному голові укласти договір підряду відповідно до п. 1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

Селищний голова                                                                                                 І.Є.Піляк