Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва “Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області”

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.12.2016 року                                      Східниця                                              № 220

 

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

“Будівництво та обслуговування

питтєвої галереї на вул. Зарічній

в смт. Східниця Львівської області”

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області” та  експертний звіт ДП “Західний експертно – технічний центр держпраці” щодо розгляду кошторисної частини проектної документації на цей об’єкт від 19.12.2016 р. №886.5459.16/5969, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області” зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 400001 грн. (чотириста тисяч одна гривня 00 коп.), розроблену ТзОВ «Борислав – Тепло»

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації “Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області” від 19.12.2016 р. №886.5459.16/5969, виконаний ДП “ Західний експертно – технічний центр держпраці ” в сумі 397430 грн. (триста дев’яносто сім тисяч чотириста тридцять гривень 00 коп.), розроблену ТзОВ «Борислав – Тепло»

  1. 2. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк