Про надання дозволу на знесення непридатного для проживання житлового будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

14 лютого 2017 року         Східниця      № 6

 

Про надання дозволу на знесення непридатного

для проживання житлового будинку

 

Відповідно до ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Житлового Кодексу Української РСР та розглянувши заяву ТзОВ «Карпатський Плай» від 01.02.2017 р. про знесення(демонтаж) непридатного для проживання житлового будинку та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл ТзОВ «Карпатський Плай», яке зареєстроване за адресою: вул Геологів, буд.12 в м. Моршин, на знесення непридатного для проживання житлового будинку №26 на вул. Золота Баня в смт. Східниця м. Борислава, що належить йому на праві приватної власності.

 

  1. Суб’єкту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно анулювати свідоцтво про право власності відповідно до п.1 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                Піляк І.Є.