Про затвердження Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2017 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                                        № 228

Про затвердження Програми капітального

будівництва об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури,

розвитку житлово-комунального господарства і

благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2017 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 14.02.2017 р. № 4 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2017 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 26.01.2017 р. та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2017 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця) згідно з додатком.
 2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2017 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                         І.Є.Піляк

Додаток

до рішення селищної ради

від 16.02.2017 р. № 228

 

Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2017 р.

 

             1.Загальні положення.

Селище міського типу Східниця відповідно до Постанови КМУ від 28 грудня 1996 року № 1576 «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних» надано статус курортного населеного пункту. Щорічно на курорті Східниця відпочиває та оздоровлюється велика кількість туристів з усіх куточків України та зарубіжжя. Зовнішній вигляд селища та стан об’єктів благоустрою є важливими складовими у комплексі факторів, які впливають як на розвиток Східниці як курорту, так і на якість лікувально-оздоровчого процесу.

Надавачем житлово – комунальних послуг в смт Східниця є  КП “Господарник”. Замовником робіт у галузі житлово-комунального господарства у 2016 р. виступали селищна рада, та комунальне підприємство ради “Господарник”.

Генеральним замовником робіт з капітального ремонту житлового фонду та елементів благоустрою території селища, будівництва об’єктів інфраструктури є Східницька селищна рада.

З метою забезпечення фінансування програми капітального будівництва на 2017 р. селищною радою зроблені запити(заявки) на фінансування:

1) з обласного  фонду охорони навколишнього природного середовища таких заходів:

– «Будівництво каналізування р-ну вул. Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування»;

– «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на правому березі р.Східничанка в районі багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка,6″В” в смт.Східниця м.Борислав Львівської області».

2) на Львівський обласний  конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік:

– «Реконструкція вуличного освітлення на вул. Бориславська-бічна в смт. Східниця м. Борислава Львівської області»;

– «Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній(джерела 21,21А) в смт. Східниця Львівської області перша черга».

3) з Державний фонд регіонального розвитку:

– «Будівництво каналізування р-ну вул. Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод. Коригування»;

– « Будівництво каналізаційного колектору по вул. Чорновола в смт. Східниця».

Пріоритетними напрямами  діяльності селищної ради в 2017 р. залишаються ремонт комунальних доріг і житлового фонду, будівництво об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, зокрема, очисних споруд глибокої біологічної очистки стічних вод тощо. Для посилення техногенно-екологічної безпеки мешканців, інженерного захисту території селища планується продовження будівництва берегоукріплень р.Східничанка.

Відповідно до вищезазначеного та на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про автомобільні дороги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Бюджетного кодексу України розроблена Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2017 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця).

 

           2.Мета та основні завдання програми.

         

          Мета Програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця  полягає  у  визначенні  напрямків розвитку соціальної та інженерної інфраструктури смт.Східниця, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства селища для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до  встановлених  нормативів  і державних стандартів, а в частині благоустрою селища в організації робіт з інженерного захисту, очищення та озеленення територій, покращенні технічного стану доріг, тротуарів та інших елементів благоустрою для створення, захисту і відновлення сприятливих умов життєдіяльності людини. 

Досягнення цієї мети забезпечується вирішенням таких завдань:

2.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури:

 

 1. 1. Організація належного утримання і раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів культурного, оздоровчого та іншого призначення.
 2. Створення комунальних систем централізованого водовідведення та централізованого постачання питної води.
 3. Здійснення будівництва локальних очисних споруд.
 4. Розробка і здійснення ефективних та комплексних заходів з утримання території селища, його природних ландшафтів, природних комплексів і об’єктів в належному стані, їх санітарної очистки.

2.2) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 

 1. Збереження дієздатності КП “Господарник” та забезпечення його беззбиткового функціонування.
 2. Збільшення обсягів виробництва послуг та інших робіт КП “Господарник ”, підвищення їх конкурентоспроможності.
 3. Посилення впливу мешканців будинків на умови свого проживання та  якість  обслуговування  житла  шляхом  стимулювання  створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.
 4. Проведення модернізації житлово-комунальної інфраструктури, гарантування надійності, ефективності, високої якості та економічно обґрунтованої вартості житлово-комунальних послуг.

2.3) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця:

 

 1. Забезпечення безперервних, безпечних,   економічних   та зручних  умов  руху транспортних засобів і  пішоходів  вулицями  і дорогами селища.
 2. Організація будівництва, реконструкції,  ремонту  та утримання   автомобільних   доріг   за   встановленими   для   них будівельними нормами, державними стандартами і нормами.
 3. Забезпечення технічного нагляду  за станом автомобільних доріг.

 

 1. Основні заходи щодо розв’язання завдань Програми в 2017 р.

Для досягнення основної мети та розв’язання завдань Програми необхідно здійснити наступні заходи:

 

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

Селищний бюджет Державний бюджет (Фонд ОНПС)
1 2 3 4 5
1. Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 200,0 10983,518

 

2. Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Коновальця у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 50,0  
3. Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Котляревського у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 466,892  
4. Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Коновальця у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 1,0  
5. Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Шевченка у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 1,0  
  Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Чорновола у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 120,0 964351
6. Будівництво пішохідного моста  через р. Східничанку з вул. Шевченка на вул. Зарічну (біля дж.№2с) Селищна рада 100,0  
7. «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на правому березі р.Східничанка в районі багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка,6″В” в смт.Східниця м.Борислав Львівської області» Селищна рада 10,0 +
8. Будівництво котельні та системи опалення будівлі клубу на вул. Шевченка, 55А(проект) Селищна рада 80,0  
9. Будівництво музею нафти та газу Селищна рада 1316,0???  
10. Будівництво моста на вул. І.Франка Селищна рада 70,0  
11. Будівництво питтєвої галереї на вул. Зарічній в смт Східниця Селищна рада 122,177+77,253(кошти громади) 198,0
12. Будівництво підпірної стінки на вул. Зарічній в смт Східниця Селищна рада 142,867  
13. Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на вул. Промисловій в смт Східниця Селищна рада 10,0  
14. Реконструкція вуличного освітлення на вул. Бориславська – Бічна в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 106,973+43,0 (кошти громади) 100,0
15. Реконструкція вуличного освітлення на вул. Коновальця в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 10,0  
16. Будівництво вуличного освітлення на вул. Незалежності до вул. Котляревського в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 130,134  
17. Будівництво вуличного освітлення на вул. Промислової до УПЦ в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 10,0  
18. Будівництво вуличного освітлення на вул. Шевченка-Зелений Бір в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 10,0  
19. Будівництво автостоянки на вул. Кропивницькій в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 10,0  
20. Облаштування пожежних гідрантів на вул. Чорновола (2 шт) Селищна рада 10,0  
21. Ремонт пожежного гідранта на вул. Шевченка Селищна рада 5,0  
22. Ремонт пожежного гідранта на вул. Промисловій Селищна рада 5,0  
23. Будівництво каптажу джерел № 21, 21А на вул. Зарічна в смт Сзідниця Львівської області. Селищна рада 102,422  
24. Будівництво питтєвої галереї на вул. Котляревського в смт Східниця Селищна рада 10,0  
25. Берегоукріплення притоки р Східничанка біля моста на вул. Шевченка, 250

 

Селищна рада 10,0  

 

26 Будівництво котельні та системи опалення будівлі селищної ради на вул. Золота Баня,3(проект) Селищна рада 10,0  
27 Будівництво модульної котельні та системи опалення швидкої допомоги

по вул. Промисловій в смт. Східниця (І черга)

 

Селищна рада

829672  
28 Реконструкція приміщення швидкої допомоги в смт. Східниця (ІІ черга) Селищна рада 758598  
29 Реконструкція приміщення дитячого садочку на вул.Промислова,32 в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 62,900  
30 Реконструкція приміщення (під офіси) вул.Шевченка,55 а в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 10,0  
31 Встановлення знаку « я люблю Східницю» Селищна рада 300,0  
32 Будівництво питтєвої галереї по вул. Шевченка свердловини №2с Селищна рада 100,0  

3.2) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця:                                                                 (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1. Капітальний ремонт дороги від вул. Шевченка №60 до УПЦ у смт. Східниця Селищна рада 735,110  

 

2. Реконструкція дороги від УПЦ до вул. Промислової в смт.Східниця Селищна рада 188,479  
3. Капітальний ремонт вул. Промислової від буд. 27 до буд. № 37 Б в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. Селищна рада 10,0  

 

4 Капітальний ремонт вул. Тихої

(ПК. від 0+00 до 1+22) в смт. Східниця

м. Борислава Львівської області

Селищна рада 10,0  
5. Капітальний ремонт дороги та тротуарів на вул. Котляревського від №1 до №18 с в смт. Східниця Селищна рада кошт  
6. Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка в смт. Східниця Селищна рада 677,036  
7. Будівництво Об’їзної дороги в районі від вул. Б Хмельницького до вул. І.Франка у смт. Східниця Селищна рада 10,0  
8. Капітальний ремонт дороги на вул. Довбуша в смт. Східниця, Львівської області Селищна рада 300,0  
9. Капітальний ремонт дороги на вул. Незалежності від №1а до №38 в смт.Східниця Селищна рада кошт  
10. Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка-Будова в смт. Східниця, Львівської області   Селищна рада 300,0  
11. Капітальний ремонт вул. Котляревського-На Березів в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 300,0  
12. Будівництво пішохідних доріжок з  вул. Шевченка до вул. Промислової в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 300,0  
13. Облаштування освітлених пішохідних переходів на вул. Шевченка  у кількості 3 шт Селищна рада 150.0  

3.3) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 (тис.грн.)

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1. Капітальний ремонт покрівлі та фасаду житлового будинку на вул. Гірській, 58 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

10,0  
2. Капітальний ремонт покрівлі та фасаду житлового будинку на вул. Бориславській, 6, у смт. Східниця м.Борислава  

Селищна рада

10,0  
3. Капітальний ремонт покрівлі та фасаду житлового будинку на вул. Шевченка, 132 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

10,0  
4. Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Промисловій, 4 у смт. Східниця м. Борислава  

Селищна рада

 

241879

 
  Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Зарічній, 99 у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 297991  
5. Придбання контейнерів для побутового сміття(придбання баків для сміття, урни для сміття та баків для пластику) Селищна рада

(кошти екологічного податку)

 

70,0

 
6 Капітальний ремонт гаражу на вул. Промисловій, 27 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

10,0

 

 

 

7

Капітальний ремонт покрівлі та фасаду житлового будинку на вул. Промисловій, 52 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

10,0

 

 

3.3.1) фінансування КП «Господарник» для виконання робіт з благоустрою селища:                                                                                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1. Послуги з прибирання та підмітання  вулиць смт. Східниця, в т.ч: КП «Господарник» 1500,0  
1.1 послуги з утримання доріг механізмами в зимовий період КП «Господарник»    
2 Захист довкілля КП «Господарник» 200,0  
4 Послуги з озелення територій та утримання зелених насаджень, в т.ч КП «Господарник»    
4.1 Озеленення території селища(квіти, сажанці дерев) КП «Господарник» 50,0  
4.2 послуги з утримання (прибирання, вивіз сміття, косіння) кладовища КП «Господарник» 200,0  
4.3 послуги з утримання озелененої   території біля НД «Просвіта»; КП «Господарник» 50,0  
4.4 Зрізка аварійних дерев, формувальна обрізка (кронування) дерев КП «Господарник» 50,0  
4.5 Послуги з утримання території стадіону КП «Господарник» 50,0  
4.6 Послуги з утримання території амфітеатру КП «Господарник» 50,0  
5 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги, в т.ч: КП «Господарник»    
5.1 Поточний ремонт ливневої (дощової) каналізації (в тому числі встановлення решіток); КП «Господарник» 10,0  
5.2 встановлення та ремонт дорожніх знаків, розмітки ; КП «Господарник» 50,0  
6 Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку, в т.ч.: КП «Господарник»    
6.1 Поточний ремонт,  утримання, та інших об’єктів благоустрою (лавки, пам’ятні знаки, перемощування, монументи і т.п.) КП «Господарник» 5,0  
7 придбання посипкового матеріалу, придбання турнікетів, напівсфер КП «Господарник» 30,0  
8 Поточний ремонт асфальтного покриття доріг і тротуарів; КП «Господарник»    
8.1 Поточний ремонт моста з вул. Шевченка на вул. Зарічну (до церкви Св. Ап. Петра і Павла) КП «Господарник» 25,0  
8.2 Поточний ремонт дороги вул. Промислова в смт. Східниця Львівської обл КП «Господарник» 100  
8.3 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна – Церковна в смт. Східниця Львівської обл. з облаштуванням водовідведення КП «Господарник» 199,900  
8.4 Поточний ремонт дороги на вул. Шевченка-Бам в смт. Східниця Львівської обл. з облаштуванням обмеження для великогабаритного транспорту КП «Господарник» 199,900  
8.5 Поточний ремонт дороги вул. Зарічної від буд № 41  до буд № 47 в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл КП «Господарник» 147208,80  
 

8.6

Поточний ремонт дороги на вул. Об’їзній в смт.Східниця КП «Господарник» 100,0  
8.7 Поточний ремонт дороги вул. Л.Українки в смт. Східниця Львівської обл КП «Господарник» 70,0  
8.8 Поточний ремонт пішохідної доріжки до від вул. Шевченка до вул. Золота Баня (маг Альф) КП «Господарник»  

30,0

 
8.9 Поточний ремонт пішохідної доріжки до від вул. Шевченка до вул. Золота Баня, 14 КП «Господарник» 30,0  
8.10 Поточний ремонт вул. Золота Баня в смт. Східниця Львівської обл КП «Господарник» 50,0  
8.11 Поточний ремонт дороги на вул. Грушевського в смт. Східниця, Львівської області КП «Господарник»  

199,900

 
8.12 Поточний ремонт дороги вул. Кропивницької в смт. Східниця, Львівської області КП «Господарник»  

199,900

 
8.13 Поточний ремонт вул. Б.Хмельницького в смт. Східниця Львівської обл КП «Господарник» 199,900  

У 2017 р. головним завданням являється виконання робіт по благоустрою селища першочергового характеру в межах виділених коштів, а саме:

– (увага!) виконання депутатських запитів по утриманню та ремонту об’єктів благоустрою;

3.3.1) фінансування КП «Східницька джерела» для виконання робіт з благоустрою та облаштуванню Східницького родовища мінеральних вод:                                                                                                                   (тис.грн.)

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1. Поточний ремонт каптажної споруди по  вул. Бориславській джерела №3 КП«Східницькі джерела» 30.0  

 

2. Утримання  прилеглих територій джерела №3,5,6,15,25,26,2с,18с,1с, КП«Східницькі джерела» 100,0  
3. Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Промислова джерела №15 КП«Східницькі джерела» 30,0  

 

4. Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Шевченка джерела №25,26 КП«Східницькі джерела» 30,0  
5. Поточний ремонт каптажної споруди вул. Б. Хмельницького  джерела №5,6 КП«Східницькі джерела» 30,0  
6. Облаштування огородження зони суворого режиму джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод джерел № 1,3,5,6,21,21-А,25,26,15,13-С селищна рада  

300,000

 
7. Виготовлення паспортів на свердловини та джерела № 1-С, 2-С, 18–КД, 4-С, 1, 15, 8, 9, 10, 21-С селищна рада 40,0  
10 Чистка промивка свердловин № 1 с, 2 с, 18 –КД, 4-С КП«Східницькі джерела» 140,0  
11 Укріпленнгя каптажу джерела № 8,9,10 селищна рада 10,0  
12 Комплекс дослідницьких робіт по ново виявлених джерелах КП«Східницькі джерела» 10,0  
13. Проведення біохімічних та бактеріологічних аналізів води джерел № 1-С, 2-С, 18–КД, 4-С, 1, 15, 8, 9, 10, 21-С,3,5,6,21,21-А,25, 26, 13, 15, 13-с, 357 КП«Східницькі джерела»  

130,0