Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                                   № 239

 

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій.

 

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 5 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку від 26.01.2017р., висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 01.02.2017р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл територіальній громаді смт.Східниця в особі Східницької селищної ради виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.50 га на вул. Промисловій, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування спортивного майданчика за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин.

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк І.Є.