Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                                 № 248

 

Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

 

              Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 01.02.2017 р., розглянувши клопотання ТзОВ «Західспецмонтаж» про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Поновити договір оренди земельної ділянки № 04.07.439.00008 від 22.02.2007 р., площею 8000 м2 несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування споруд обслуговуючої інфраструктури, в смт. Східниця Львівської області в курортному комплексі «Смерекове», терміном на 25 років ТзОВ «Західспецмонтаж», що зареєстроване в м. Борислав, Львівської області, на вул. Грушевського, 25/2.
  2. 2. Зобов’язати ТзОВ «Західспецмонтаж» укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.                     .
  4.    Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.
  5. У випадку невиконання пунктів 1-2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є