Про затвердження кошторисних розрахунків.           

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                               №256

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведений кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Каптаж джерел № 21 і 21 –а на вул. Зарічній в смт Східниця, Львівської області» в сумі – 102422,00 грн. (сто дві тисячі чотириста двадцять дві гривні 00 коп.)
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Будівництво підпірної стінки на вул. Зарічна в смт Східниця, Львівської області» в сумі – 142867,00 грн. (сто сорок дві тисячі вісімсот шістдесят сім гривень 00 коп.)
  3. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт даху і фасаду житлового будинку на вул. Зарічна, 99 у смт Східниця, Львівської області» в сумі – 297991,00 грн. (двісті дев’яносто сім тисяч дев’ятсот дев’яносто одна гривня 00 коп.)
  4. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт даху по вул. Промисловій, 4 у смт Східниця, Львівської області» в сумі – 241879,00 грн. (двісті сорок одна тисяча вісімсот сімдесят дев’ять гривня 00 коп.)
  5. Комунальному підприємству «Східницька джерела» укласти договір підряду відповідно до п.п. 1-2, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання даного виду робіт в смт Східниця.
  6. Селищному голові укласти договір підряду відповідно до п.п. 3-4, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, на виконання даного виду робіт в смт Східниця.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                 І.Є.Піляк