Про електрифікацію території кварталів індивідуальної забудови по вул. Гірській, Котляревського, Кропивницькій, Грушевського, Чорновола-Незалежності в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                               № 258

 

Про електрифікацію території кварталів

індивідуальної забудови по вул. Гірській,

Котляревського, Кропивницькій, Грушевського,

Чорновола-Незалежності в смт. Східниця

 

Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 10, 24 Закону України «Про електроенергетику», беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 01.02.2017 року, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Здійснити електрифікацію території кварталів індивідуальної забудови по вул. Гірській, Котляревського, Кропивницькій, Грушевського, Чорновола-Незалежності в смт. Східниця відповідно до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 17.01.2013 року № 32 згідно з планами забудови відповідної території в кількості:

– вул. Гірська – 105 ділянок;

– вул. Котляревського – 76 ділянок;

– вул. Кропивницька – 72 ділянки;

– вул. Кропивницька – 45 ділянок;

– вул. Кропивницька – 233 ділянки;

– вул. Чорновола-Незалежності – 250 ділянок;

– вул. Грушевського – 205 ділянок.

  1. Доручити селищному голові Піляку І.Є. звернутись до електропередавальної організації – ПАТ «Львівобленерго» із заявою щодо електрифікації території кварталів індивідуальної забудови в смт. Східниця.
  2. Уповноважити та надати електропередавальній організації – ПАТ «Львівобленерго» повноваження замовника електрифікації території кварталів індивідуальної забудови по вул. Гірській, Котляревського, Кропивницькій, Грушевського, Чорновола-Незалежності в смт. Східниця.
  3. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення у народному часописі «Нафтовик Борислава».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                       І.Є. Піляк