Про проведення конкурсу визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

13 березня  2017 р.                                        Східниця                                                 № 19

 

 

Про проведення конкурсу визначення

Виконавця послуг зі збирання та вивезення

побутових відходів на території смт.Східниця

 

Відповідно до п.п.6 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.28 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст..35-1 Закону України “Про відходи”, постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2011 року № 1070 „Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 „Питання надання послуг з вивезення побутових відходів, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 10.03.2017 року. та з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Оголосити конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця.

 

  1. Затвердити Конкурсну документацію для визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця згідно з додатком 1.

 

  1. Утворити та затвердити склад конкурсної комісії з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця (далі – Конкурсна комісія) згідно з додатком 2.

 

  1. п.5 рішення виконавчого комітету від 29.02.2016 року № 11 «Про проведення конкурсу визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця» вважати таким що втратило чинність.
  2. Конкурсній комісії:

5.1. Провести конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця відповідно до чинного законодавства і рішень селищної ради та її виконавчого комітету.

 

5.2. Протокол засідання Конкурсної комісії з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця протягом трьох робочих днів подати на затвердження селищній раді.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк