Курортна Східниця взяла участь у 5-тому засідання Ради туристичних міст та регіонів України

zasidannya-rady-turystychnyh-mist

Участь Східниці у 5-тому засіданні Ради туристичних міст та регіонів України стало черговою нагодою показати себе, познайомити з рекреаційним потенціалом та туристичними можливостями усіх учасників, а це фахівці у сфері туризму зі всієї України. Як результат, налагодження дружніх стосунків, які стануть підгрунтям для тісної співпраці та залучення потоку туристів до курортної Східниці.

 

«Східниця – невідємна частинка великого пазлу, що презентує рекреаційний потенціал та туристичні можливості не тільки Львівщини, а й Карпатського Регіону загалом на міжнародному рівні» – Іван Піляк, селищий голова Східниці.

Як завжди, селищний голова Східниці – Іван Піляк, не залишився осторонь та не проігнорував можливість і нагоду черговий раз показати селище та його туристичний потенціал.


16-17 березня, курортна Східниця стала учасницею 5-го засідання Ради туристичних міст та регіонів України, яке було присвячено обговоренню стану розвитку сфери туризму та курортів у регіонах України, також всю увагу було зосереджено на Міжнародній технічній допомозі для розвитку туризму.

Цьогоріч, господарем заходу було управління курортів і туризму ЛОДА. Говорили про перспективні проекти-промоції туристичного потенціалу Карпатського Єврорегіону. Окрім обговорення важливих питань в галузі туризму члени Ради та гості змогли наочно побачити туристичний потенціал Львівської області. Другий день конференції був виїзним, учасники відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» та познайомитись з курортом Східниця.

Засідання відбулось за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, який відкрив конференцію та привітав всіх присутніх. Продовжив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук. Далі естафету перехопив директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, який розповів про ефективність державної політики у сфері туризму та курортів. Він також презентував стратегію розвитку галузі у 2017 році. Приємно було слухати директора Асоціації органів місцевого самоврядування Галину Литвин, яка презентувала власне бачення інструментів розвитку туризму в Карпатах перед членами Ради туристичних регіонів та міст, утвореної при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. На засіданні були присутніми представники туристичної галузі Львівщини, а також Вінницької, Одеської, Херсонської, Рівненської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської та інших областей України.

Учасники засідання наголосили на необхідності активізації та розвитку гірського, лісового та зеленого туризму у західних регіонах України.

Начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, організатор заходу – Наталія Табака, відзивається про конференцію так: «Друзі! Хочу відзначити конструктивну роботу засідання Радит уристичних міст і регіонів! За такий короткий візит Ради нам вдалося продуктивно обговоритирозвиток туризму в Карпатському Регіоні, залучення грантових коштів на реалізацію стратегічних завдань з розвитку туризму, створенняна ціональної мережі туристичних шляхів задля єдиного туристичного простору і просування його як за кордоном, так і в Україні! Практичні виїзди на державний заповідник “Тустань” та в Східницю! Тішить той факт, що до активної дискусії керівників структурних підрозділів з розвитку туризму обласних державних адміністрацій та міських рад особисто приєдналися Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук та Директор департаменту туризму та курортів МЕРТ Іван Ліптуга! Не лише словом, а й ділом вони показують, що одним із стратегічних напрямків розвитку держави є ТУРИЗМ!

Вірю, що все вдастся, адже зібралась професійна команда справжніх фанатів туризму!»

Дякуємо усім членам Ради за візит на Львівщину!
Bookmark the permalink.

Comments are closed