Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

25 квітня 2017 р.                                     Східниця                                                     № 44

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.
Керуючись п. «а» ст. 28 та пп. 1 п. «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, беручи до уваги лист КП «Господарник» №27 від 10.04.2017 року та розглянувши зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Поточний ремонт дороги вул. Кропивницької в смт Східниця Львівської області» в сумі – 199 616 грн.40 коп (сто дев’яносто дев’ять тисяч шістсот шістнадцять гривень 40 коп.).

 

  1. Комунальному підприємству «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п. 1, рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання даного виду робіт в смт Східниця.

 

  1. Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                               І.Є. Піляк